7.5 C
London
Pátek, 24 listopadu, 2023

Hledání nových zaměstnanců

Hledání nových zaměstnanců je velmi vzrušující, přiberete do firmy nové lidi, kteří se stanou vašimi kolegy nebo podřízenými. Budou se pak podílet na prosperitě firmy a možná se z vás časem stanou i dobří přátelé. Vraťme se však k samotnému hledání zaměstnanců, vždy je vašim cílem, aby se na danou pozici našel vhodný kandidát, který bude danou práci kvalitně zvládat. Hledání nových zaměstnanců nemusí být tak snadné jak se zdá a ne vždy se podaří rychle najít takové lidi, jaké potřebujete.

Oslovte co nejvíce lidí on-line

Je pro vás lepší vybírat ze dvou nekvalifikovaných lidí nebo z desítek vhodných uchazečů? Je třeba dát pozor, kde a jakým způsobem své pracovní inzeráty prezentujete. Jak asi už víte, nejlepším místem pro hledání zaměstnanců je dnes internet, snadno zde seženete jak brigádníky, tak i zaměstnance na částečný nebo plný úvazek. Abyste toho dosáhli, je třeba vybrat vhodné pracovní portály, se kterými budete v budoucnu spolupracovat. Pokud s tím nemáte zkušenosti, rozhodně je nehledejte od oka, jednotlivé portály se mezi sebou v mnohém liší, některé sledují tisíce lidé denně a o některé nikdo ani nezakopne. Na některých portálech tak můžete utratit za inzerci jedné pracovní pozice desítky tisíc korun zcela bez výsledku.

Ne každému se však chce utrácet příliš mnoho peněz, aby našel vhodné uchazeče. Vhodným místem pro rychlé, efektivní a především cenově výhodné hledání zaměstnanců je pracovní portál Personalistka.cz. Nejde o žádnou personální agenturu, ale provozovatele známého tuzemského job portálu, který navíc své nabídky pravidelně zveřejňuje na sociálních sítích a předává do vyhledávačů práce jako je například Jobsi.cz. 
Na svých stránkách vám portál Personalistka.cz zajistí výhodné umístění inzerátu a pomůže k snadnému oslovení vhodných uchazečů. Vaši pracovní nabídku pak portál snadno zviditelní na on-line pracovním trhu. Pokud jste podnikatel OSVČ, státní nebo neziskové zařízení máte možnost vložit nabídku inzerce práce zdarma, firmy pak mohou inzerovat své nabídky práce za výhodné ceny a využívat vybrané tarify balíčků inzerce pro dlouhodobý nebo krátkodobý nábor.

123jobs

123jobs recenze

123 jobs recenze zkušenosti

- Komerční sdělení -aktuality

Nejnovější články

- Komerční sdělení -magazin

Další články autora

- Advertisement -PR článek